Aktualności

20 najlepszych projektów domów szkieletowych

03.07.2020

Bazując na doświadczeniu partnera - pracowni projektowej PRO-ARTE postanowiliśmy podzielić się z Wam najlepszymi projektami domów szkieletowych z ich oferty. Statystyki sprzedaży są bezlitosne. Czarno na białym pokazują jakie projekty są hitami sprzedażowymi. Liczba wyświetleń projektu niekoniecznie znajduje odzwierciedlenie w końcowym wyborze. Stąd może i domy z płaskim dachem, basenem na bezludnych wyspach z fajerwerkami są oglądane, ale Inwestor kupując oczami tą wizję, nie kupuje jej portfelem. 

Wciąż największą popularnością cieszą się domy z dachem dwuspadowym. Ekonomiczne i klasyczne z nowoczesnymi detalami takimi jak chociażby narożne okno, barierki balkonu ze stali i szkła. Do tego ciekawe, niebanalne, hybrydowe: tynk, drewno lub jego imitacje, blacha na rąbek dodatki to przepisy na najpopularniejsze i najlepsze projekty domów szkieletowych. 

Z listą 20 wybrańców i ich prezentacjami  możecie zapoznać się w artykule Najlepsze projekty domów szkieletowych - ponad 20 typów. W tym wpisie dowiecie się również jakie są różnice w obrębie technologii szkieletowej: skandynawskiej, niemieckiej oraz kanadyjskiej. Garść informacji technicznych podanych lekko i przyjemnie bez tltr (too long to read).  Małe, średnie, duże - parterowe i z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym oraz kopertą, kryte dachówką ceramiczną oraz panelami blaszanymi. Dla każdego coś miłego. Zapraszamy do lektury!