O nas

Posiadamy 20 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Naszą misją jest wyręczanie inwestora z obowiązków związanych z budową oraz oszczędność czasu.

Mając działkę (zakładając, że już ją masz), potrzebujesz około pół roku na skompletowanie dokumentów do pozwolenia na budowę:  wypis z planu miejscowego, mapa do celów projektowych, badanie podłoża gruntowego, projekt, uzgodnienia, adaptacja do działki. Koszt to około 10.000zł.
Myśląc o budowie, po uzyskaniu pozwolenia musisz zadbać o kierownika budowy, sprawdzone (i niedrogie) ekipy wykonawcze, odpowiedniej jakości materiały i szereg innych spraw jak prąd, woda, toaleta dla wykonawców, dojazd na budowę, dobre stosunki z sąsiadami (czasami to kluczowy problem przy budowie).

Decydując się na budowę z nami, unikasz tych wszystkich kłopotów. Koszt naszej prowizji z pewnością będzie niższy niż  wydatki, które musielibyście Państwo ponieść budując samemu. Podpowiemy o co warto zadbać, aby w przyszłości móc skorzystać z dostępnych rozwiązań jak solary, fotowoltaika, pompa ciepła, odkurzacz centralny, rekuperacja, rolety itp.. Zastosowanie tych rozwiązań bez przygotowania na etapie budowy wiąże się często ze sporymi kosztami przeróbek, a może się wręcz okazać niemożliwe do wykonania.

Masz wpływ na wybór modeli i koloru, dachu, rynien i okien. Te elementy mają kluczowy wpływ a na wygląd i styl domu w przyszłości.