O nas

Naszą misją jest wyręczanie inwestora w obowiązkach związanych z budową domu. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy, dbając o najwyższą jakość wykonanych prac i użytych materiałów budowlanych.

Budowa to problemy i dużo na głowie? 

Mając działkę (zakładając, że już ją masz), potrzebujesz około pół roku na skompletowanie dokumentów do pozwolenia na budowę:  wypis z planu miejscowego, mapa do celów projektowych, badanie podłoża gruntowego, projekt, uzgodnienia, adaptacja do działki. Koszt to około 10.000zł.


Myśląc o budowie, po uzyskaniu pozwolenia musisz zadbać o kierownika budowy, sprawdzone (i niedrogie) ekipy wykonawcze, odpowiedniej jakości materiały i szereg innych spraw jak prąd, woda, toaleta dla wykonawców, dojazd na budowę, dobre stosunki z sąsiadami (czasami to kluczowy problem przy budowie).

Z nami to komfort i wolna głowa - w myśl zasady - chcesz to masz

Decydując się na budowę z nami, unikasz tych wszystkich kłopotów. Koszt naszej prowizji z pewnością będzie niższy niż  wydatki, które musielibyście Państwo ponieść budując samemu. Podpowiemy o co warto zadbać, aby w przyszłości móc skorzystać z dostępnych rozwiązań jak solary, fotowoltaika, pompa ciepła, odkurzacz centralny, rekuperacja, rolety itp.. Zastosowanie tych rozwiązań bez przygotowania na etapie budowy wiąże się często ze sporymi kosztami przeróbek, a może się wręcz okazać niemożliwe do wykonania.

Po Twojej stronie znajduje się wybór modeli i koloru, dachu, rynien i okien. Te elementy mają kluczowy wpływ na wygląd i styl domu w przyszłości.

Zapraszamy, zaufaj nam, zasługujesz na komfort i najlepsze doradztwo.