Technologie - domy z bali


Domy z bali,

Warto sprecyzować, co to właściwie znaczy? Tą nazwą określa się budynki, których podstawowy budulec stanowią, zgodnie z polską normą, deski od 50 do 100 mm grubości. Bale stanowią konstrukcję budynków, są przegrodami zewnętrznymi, a także ściankami działowymi, stanowią one konstrukcję stropu czy dachu. Z bali buduje się całoroczne budynki mieszkalne jak i domy letniskowe.

W Polsce jest kilkadziesiąt firm zajmujących się budową domów z bali, ich liczba ciągle wzrasta. Dom wykonany z bali t to połączenie tradycji i nowoczesności. Poznajcie domy z bali z naszej oferty.


Domy z bali, projekty domów z drewna, a także domy z płazów, budzą rosnące zainteresowanie i są coraz częściej wybierane przez klientów. Pragniemy dodać, iż wszystkie nasze dotychczasowe projekty możemy dla Państwa wykonać w technologi tradycyjnej, murowanej, szkieletu drewnianego i dodatkowo z bali. W przypadku zainteresowania projektem z bali prosimy o kontakt w celu najefektywniejszej dla Państwa konfiguracji projektu domu.

Zachęcamy do przejrzenia działu projekty domów z drewna
więcej aktualności bale więcej aktualności domy więcej aktualności projekty


KONTAKT


tel. (0 32) 43-50-829
tel. 0 502 575 920
mail. info@pro-arte.pl

KATALOG


zamów katalog

NOWOŚCI


TRYPOLIS 5 projekt domu z bali drewnianychSPLITRIO szkielet drewnianyVELVA 3VELVA 2VELVA

TAGI

 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin domy letniskowe |   |