Łazienka to...


 

  Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy codziennie co najmniej kilkadziesiąt minut. Dla naszego dobrego samopoczucia ważne jest, aby spełniała nasze oczekiwania estetyczne, byśmy czuli się w niej dobrze.

  Dobór materiałów, kolorystyka � to wszystko może sprawić, że po wejściu do łazienki nasz nastrój będzie się poprawiał lub pogarszał.

  Poza indywidualnymi gustami, na wygląd tego pomieszczenia może wpływać również pewien obowiązujący nurt. Warto jednak pamiętać, że trendy zmieniają się dość szybko i kierowanie się wyłącznie nimi wymusiłoby częste zmiany. A planując remont, powinniśmy raczej zakładać, że następny będziemy przeprowadzali za kilka lat.

  Dlatego podejmując decyzję dotyczącą wyboru poszczególnych elementów wyposażenia łazienki czy płytek, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się czy będziemy na nie mogli patrzeć przez następne pięć lat, czy w tym czasie w dalszym ciągu będziemy w stanie dobrze się w ich otoczeniu czuć.

  Z tego samego powodu warto, aby aranżację łazienki oddać w ręce profesjonalistów, a nie � samemu bawić się w eksperymenty, których efekty będziemy oglądać przez długi czas. Skorzystanie z gotowego projektu lub zamówienie pozwoli nam zobaczyć naszą przyszłą łazienkę zanim jeszcze pierwsze płytki zostaną zamocowane na ścianach.

Warto zdać się w tej kwestii na profesjonalistów. Nasz firma � Duo, proponuje Państwu przygotowanie projektu, dostarczenie materiałów na jego realizację a nawet � fachowe wykonanie.
 
Zapraszamy do obejrzenia aranżacji wykonanych przez firmę Duo:
http://www.pro-arte.pl/projekty-domy/108/
http://www.pro-arte.pl/projekty-domy/49/
http://www.pro-arte.pl/projekty-domy/53/      
 

Zobacz sklep z wyposażeniem łazienek: www.lazienki-duo.pl 
więcej aktualności łazienka więcej aktualności jak wybrać łazienkę więcej aktualności jaka łazienka więcej aktualności aranżacje łazienek więcej aktualności pro-arte więcej aktualności projekty


KONTAKT


tel. (0 32) 43-50-829
tel. 0 502 575 920
mail. info@pro-arte.pl

KATALOG


zamów katalog

NOWOŚCI


TRYPOLIS 5 projekt domu z bali drewnianychSPLITRIO szkielet drewnianyVELVA 3VELVA 2VELVA

TAGI

 | projekty: domów  | projekty garażybud. gospod.domy letniskowebliźniakówDomy dwurodzinneprojekty stajniBud.socjalneprojekty szeregoweprzedstawicieleproducenciZestawienia materiałówRealizacje projektówTargi budowlaneGotowe projektyRegulamin domy letniskowe |   |