Nowość

NICEA szkielet drewnianyLAMIA 4LAMIA 3COLUMBIALIZBONALAMIA 2 szkielet drewniany

Producenci domów

producenci domów

Mapa producentów gotowych domówWybierz województwo:

mapa 1 2 3 4 5 6 16 7 8 9 10 11 12 13 14 15

KRYSIK DOMY Z DREWNA

KRYSIK DOMY Z DREWNArnNasza firma zajmuje się budową domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej. Głównie budujemy domy szkieletowe na Śląsku, ale także poza naszym województwem. M.in. na Zaolziu oraz w woj. mazowieckim. rnrnOferujemy ciepłe i tanie domy, garaże, stajnie oraz inne obiekty, które można zakupić na różnych etapach wykończenia, także pod klucz.rnrnNasi klienci mogą wybierać w bardzo dużym asortymencie gotowych projektów firmy PRO ARTE.rnRealizujemy również projekty indywidualne.rnrnDo budowy domów używamy wysoko gatunkowego atestowanego drewna iglastego komorowo suszonego, czterokrotnie struganego, klejonego, importowanego z Niemiec.

http://www.domy-szkieletowe.com.plSOLIDBUD

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 2001 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się pracami wykończeniowymi i remontami. Od 2003 roku pracowaliśmy dla firmy SOLID ENTREPRØNER AS w Norwegii, gdzie nauczyliśmy się poprawnie budować domy w technologii szkieletowej. Domy te z powodzeniem przechodziły odbiory końcowe ze strony inwestorów i spełniały wszystkie norweskie normy. Ogółem naszym udziałem zostały wybudowane i wykończone 23 domy jedno i wielorodzinne oraz 38 mieszkań.rnrnNaszym celem jest budowanie dla naszych klientów energooszczędnych, oszczędnych, niedrogich i trwałych domów.rnrn

http://www.domyzdrewna.bielsko.pl/kontakt/MAWIT

Jesteśmy firmą budującą domy drewniane, domy kanadyjskie w technologii szkieletowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku, uruchamiając przerób drewna okrągłego dla celów budowlanych.

www.drewniane-domy.com.plDREVOHAUS sp. z o.o.

W grupie DREVOBAU doświadczenie i wiedza o technologii szkieletowej gromadzona jest już od ponad 18 lat.

www.drevobau.plDrew-Bud

Beskidzka Fabryka Domów z Drewna DREW-BUD zajmuje się produkcją i budową domów mieszkalnych, o konstrukcji szkieletowej. Tylko i wyłącznie specjalizujemy się domami mieszkalnymi, które wykonujemy staranie i solidnie. Budujemy na terenie całej Polski. Zajmujemy się budową na indywidualne zamówienie, to znaczy według projektu naszego lub Klienta.

www.domy-z-drewna.bls.plBuDrev

Firma BuDrev została założona w 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w Peweli Małej, w atrakcyjnym miejscu masywu gór Beskidu Żywieckiego. Tu pozyskiwany jest świerk wysokiej jakości, którego używamy do budowy naszych domów. Domy z drewna charakteryzuje niepowtarzalny mikroklimat, estetyczny wygląd i ciepło. Doświadczenia czerpiemy z wielowiekowej tradycji na naszym terenie oraz na bieżąco wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne w budowie domów mieszkalnych i letniskowych z drewna.

www.domy-z-drewna.pl/Stollux

Przedsiębiorstwo STOLLUX powstało w 1993 roku. Nie przechodziliśmy tak typowej dla wielu innych firm „ewolucji” od stolarki (detali drewnianych) do większych form (budowa obiektów). STOLLUX od zarania ukierunkowany jest na budownictwo drewniane. Specjalizujemy się w budowaniu konstrukcji z bali o wymiarach od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm. Jako nieliczni w kraju wykorzystujemy bale o średnicy 40 cm, a jako jedyni – bale o średnicy 50 cm. Budujemy również domy w konstrukcji szkieletowej.

www.stollux.com/PPHU "DOM-HURT"

PPHU "DOM-HURT" jest prężnie działającą firmą specjalizującą się w produkcji domów z drewna. Działamy w oparciu o nowoczesną , sprawdzoną technologię stosowaną w kraju i za granicą. Oferujemy produkcję, dostawę oraz montaż drewnianych: domów mieszkalnych, rekreacyjnych, ogrodowych, altanek, kiosków handlowych oraz wszelakich mebli ogrodowych wykonywanych w konstrukcji szkieletowej, z litej belki lub z bala okrągłego.

www.domhurt.com.plFABRYKA DOMÓW Z DREWNA "JUHAS"

Nasza przygoda w branży drzewnej rozpoczęła się w połowie lat 80-tych. Początkowo był to tylko mały tartak zajmujący się przecieraniem drewna, zatrudniający jednego pracownika. W niedługim czasie powstała stola ia wraz z susza ią, w której produkowaliśmy podłogi i boazerie drewniane. Stale zmieniające się realia rynkowe spowodowały chęć dalszego rozwoju. I tak od roku 1994 nasze pasje przełożyły się przede wszystkim na budowanie domów i domków z drewna. Dziś zatrudniamy wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o kompleksową obsługę naszych Klientów. Zrealizowaliśmy kilkaset domów, altan ogrodowych, wiat, itp. Znacząca część naszej produkcji znalazła odbiorców również poza granicami kraju.

www.juhas.com.pl/DREV-IMED

Szanowni państwo, firma "DREV-IMED" została założona w 1972 r., jako warsztat rzemieślniczy. Z czasem rozwijała się podnosząc wiedzę fachową i doświadczenie zawodowe. Obecnie świadczy nienaganne usługi zgodnie ze sztuką budowlaną wykonując prace według życzeń klienta. Na bieżąco firma wprowadza najnowsze technologie i rozwiazania w budownictwie.

http://www.drevimed.pl/Urbud

Nasza firma specjalizuje się w budowie oraz sprzedaży domków z drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim: * domki letniskowe * domki mieszkaniowe * altany ogrodowe * meble ogrodowe Na własne życzenie wdrażamy Państwa pomysły, oraz dokonujemy nietypowych modyfikacji domków z drewna.

www.urbud.com.pl/Wolf Haus Polska

Aby sięgnąć po szczegółowy opis, zapraszamy na naszą stronę inte etową

www.wolfhaus.plPROFI-CAN

Produkujemy : DOMY DREWNIANE, SZKIELETOWE DACHY (więźby) NA DOMACH MUROWANYCH I HALACH, KRZYWOLINIOWE, PRZESTRZENNE DESKOWANIA DO BETONU, OBNIŻAMY KOSZTY KLIENTA JEDNOCZE¦NIE DBAJˇC O BEZPIECZEŃSTWO, WYTRZYMAŁO¦ć I NIEZAWODNO¦Ć KONSTRUKCJI

www.profi-can.katowice.plLigno Producent domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej

Firma Ligno jest producentem domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej. Zapraszamy na naszą stronę inte etową

www.ligno.plTLAŁKA - DOM S.C.

Zapraszamy na stronę firmy specjalizującej się w produkcji domów i domków z drewna. TLAŁKA-DOM to najlepszy producent domków letniskowych, całorocznych i domków drewnianych oraz altan i pawilonów drewnianych. Firma wykonuje również domy z bali, domy szkieletowe i domki działkowe. Polecamy Państwu domki całoroczne, rekreacyjne oraz inne wyroby, wykonane nowoczesną, ekonomiczną i sprawdzoną w wielu krajach technologią lekkiego budownictwa drewnianego.

www.tlalka.plLogBud Domy z drewna

Jesteśmy niewielką firmą rodzinną, która z założenia chce taką pozostać, aby móc zapewnić Państwu indywidualną obsługę oraz bezpośredni kontakt z wykonawcą. Nasze umiejętności to wiedza i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie, gdyż nasza rodzina od zarania zajmowała się drewnem i jego obróbką.

www.logbud.plDREWMAR

Wykonujemy domy w technologii szkieletu drewnianego w systemie Kronopol. Dom drewniany w systemie Kronopol ma dużą przewagę nad "szkieletami" zbudowanymi z drewna litego (które bardziej pracuje). Stosujemy drewno kvh (drewno kejone warstwowo) oraz belki dwuteowe, które nie pracują tak jak lite drewno (nie pękają, nie skręcają się), nie posiadają wad drewna litego. Technologia ta daje inwestorowi możliwość wprowadzenia się zaraz po zakończeniu prac wykończeniowych, ponieważ wyeliminowane są tzw. "roboty mokre". Domy budowane w systemie szkieletu drewnianego są najbardziej ekonomiczne i oczywiście ekologiczne.

www.domy-drewniane.bls.plK-32

Firma K-32 zajmuje się prefabrykacją elementów drewnianych, ścian, stropów, wiązarów czy kratownic. Produkujemy domy, domki letniskowe, stajnie, garaże i inne projekty sprzedawane przez biuro Pro-arte

www.k-32.plCarport Planet Zadaszenia Tarasów Wiaty Garażowe

Produkujemy: wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe i balkony. Współpracujemy z najlepszymi producentami konstrukcji stalowych i drewna klejonego w Polsce dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Zajmujemy się również dystrybucją szerokiego spektrum elementów z drewna klejonego, gontów bitumicznych, świetlików i wyłazów dachowych. Większość z oferowanych przez naszą firmę produktów dostarczamy w dowolne miejsce na terenie Polski w przeciągu 48 godzin a zamówić je można w sklepie internetowym na stronie http://www.carportplanet.pl/ tel.796-416-533.

http://www.carportplanet.pl/EMG DREWNO KLEJONE

Firma E.M.G DrewnoKlejone jest przedstawicielstwem handlowym producenta obróbki drewna iglastego Abies - Austria oferujemy stełe dostawy drewna konstrukcyjnego KVH / BSH / DUO TRIO /Bali profilowanych , deski profilowanej . rnrnrn

www.emgdrewnoklejone.plDOMDREV P.P.U.H. DOMY Z DREWNA

Firma ,,DOMDREV" Domy z Drewnarnrnjest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów. Firma z siedzibą w Jeleśni buduje domy na terenie całej Polski. W kilku halach produkcyjnych powstają elementy konstrukcji drewnianych, które po zmontowaniu przez grupy fachowców dają Państwu estetyczne i ciepłe domy spelniajace wymogi dotyczace obowiazujacego prawa budowlanego. Materiałami wykorzystywanymi w produkcji są naturalne polskie surowce - drewno iglaste (świerk, sosna), które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu. Nasza firma wykonuje domy według standardowych i indywidualnych projektów oraz w zależności od potrzeb klienta w różnych stopniach zaawansowania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania zarówno co do wyglądu jak i ceny domów.rn

www.domdrev.pl


Dodaj swoją firmę!
Proszę wypełnić wszystkie pola:

Nazwa firmy:

Adres www:

Województwo:

Logo (format .jpg):

Opis firmy: