Nowość

NICEA szkielet drewnianyLAMIA 4LAMIA 3COLUMBIALIZBONALAMIA 2 szkielet drewniany

Producenci domów

producenci domów

Mapa producentów gotowych domówWybierz województwo:

mapa 1 2 3 4 5 6 16 7 8 9 10 11 12 13 14 15

COMFORTHOME

Domy kanadyjskie, czyli szkieletowe - specjalizujemy się w produkcji i budowie domów modułowych oraz szkieletowych, dzięki czemu potrafimy wykonać swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie, przez co Państwa dom będzie dumą przez wiele pokoleń.

www.comforthome.plDomy z drewna

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i wykonawstwem domów drewnianych w technologii szkieletowej. Realizujemy budynki dostępne na stronie firmy Pro-Arte, oraz z projektów powierzonych prze zleceniodawcę.

www.domy-szkieletowe.com.plDom z Duszą

Dom z Duszą to najwyższej jakości drewniane domy i wille z bali. Oferujemy Państwu tradycyjną góralską sztukę ciesielską, indywidualne projekty architektoniczne oraz solidność, piękno i dokładność wykonania detali konstrukcyjnych. więcej>>

www.domzdusza.com.plPinea-Domex

Witamy! "Domex" oferuje wykonawstwo ekologicznych i energooszczędnych domów całorocznych i letniskowych. Firma z wieloletnim doświadczeniem co rok powiększa swoją ofertę. Wraz z naszymi umiejętnościami rośną standardy prowadzenia budowy oraz jakość wykonania, a co za tym idzie standard mieszkania. Wyspecjalizowane technologie termiczne zapewniają wysokie parametry cieplne wykonywanych budynków. Realizujemy domy według projektów dostarczonych przez klienta. Zaskoczy Cię, że czas od rozpoczęcia budowy do oddania gotowego domu w stanie pod klucz to nawet 3 miesiące! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo dom marzeń.

www.domex-drew.plDonatastudio

specjalizacja stylizowane domy i rezydencje drewniane profil działalności: * projekty architektoniczne domów jednorodzinnych; * kompleksowa obsługa inwestycji indywidualnych; * projekty obiektów usługowych: restauracja, karczma, zajazd, hotel; współpracujemy z firmami wykonawczymi realizującymi: * domy i obiekty drewniane - z bala; * domy w technologii klasycznej; realizujemy własne inwestycje * domy jednorodzinne - okolice Niepołomic

www.donatastudio.com.plFirma "Gacek"

Firma "Gacek" istnieje od 1992 roku. Specjalizuje się w produkcji domów z drewna sosnowego, świerkowego, jodłowego i modrzewiowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku firma jest w stanie zapewnić wysoką jakość, a jednocześnie atrakcyjną cenę swoich produktów. Nasze domy powstawały zarówno w kraju, jak i za granicą (Niemcy oraz Francja).

www.firma-gacek.plDACH — GONT

Dach-Gont od 20-tu lat zajmuje się produkcją i wykonawstwem domów z drewna. Firma jest kontynuatorem wieloletnich tradycji regionu, z którego się wywodzi. Położenie (Podwilk na Orawie leży pomiędzy Tatrami Zachodnimi a Beskidem Wysokim) oraz bliskość Podhala gwarantują niepowtarzalny styl góralski. To tutaj właśnie, na terenach górskich Orawy i Podhala wykształciła się technologia budowy góralskich domów z bali przekazywana i pielęgnowana z pokolenia na pokolenie. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dokładnością wykonania, funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Dach-Gont z przyjemnością sprosta Państwa wymaganiom, doradzi i zrealizuje Państwa marzenia związane z projektem, wykonaniem oraz wykończeniem domu z bali. Firma wykonuje również prace konserwatorskie obiektów sakralnych, prace związane z renowacją lub przebudową obiektów drewnianych. Zapraszamy do współpracy!

www.dach-gont.com.plScandiahomes

SCANDIAHOMES Sp. z o.o. jest firmą realizującą domy i budynki użytkowe w technologii tradycyjnej (murowanej), keramzytobetonu, fertigbau (szkieletowej) oraz bala drewnianego w różnych standardach, w tym POD KLUCZ, dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

www.scandiahomes.euGiewont Domy z drewna

Na Podhalu w miejscowości Spytkowice powstała firma, która zajmuje się budowaniem domów z drewna. Zatrudnia ona największych fachowców z całego Podhala, którzy doskonale znają się na budowie domów i wszystkim co jest związane z obróbką drzewa i kamienia. Efektem tego jest realizowanie projektów w całym kraju i części Europy. Firma współpracuje ze znanymi i cenionymi architektami, między innymi z mgr. inż. Zbigniewem Nawarą, którego szkice i rysunki znajdują się na stronie. Firma produkuje także meble na zamówienie, które są sprzedawane na terenie całego kraju. Są to meble z drzewa litego takie jak: szafy, garderoby, komody, stoły, krzesła, łóżka, sypialnie, regały, szeroka gama mebli dziecinnych, z drzewna litego olchowego, sosnowego, świerkowego i brzozowego.

www.drewniane.com.plArena budowlana

Nasza firma istnieje od 1992 roku i zawsze podstawą jej istnienia był rozwój. Na samym początku działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i budową domów w systemie tradycyjnym. Od 1997 r. wychodząc naprzeciw wzrastającym kosztom energii i związanym z tym potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o domy z drewna. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w technologii szkieletowej i grono zadowolonych klientów jest potwierdzeniem, że wybraliśmy właściwą drogę

www..arenabudowlana.plPinea

Firma PINEA Budowa Drewnianych Domów z Bali powstała w 1993r. W początkowej fazie działalności wykonywane były usługi klientom z powierzonych materiałów i projektów. W miarę zapotrzebowania rynku firma zaczęła gromadzić własne materiały do budowy domów z bali oraz zaczęła współpracę z biurami projektowymi.

http://www.pinea.podhale.pl/Buduj Stoch

Firma BUDUJ STOCH istnieje na rynku od 1991 roku. Prowadzi działalność budowlaną w zakresie generalnego wykonawstwa budowlano - montażowego. Wykorzystując doświadczenie zawodowe staramy się sprostać wymaganiom klientów. Posiadamy kadrę pracowników dzięki którym możemy zapewnić Państwu doradztwo w zakresie wyboru materiałów, planów jak również całkowitego wykonania projektu. Stosujemy najnowszą i tradycyjną technologie.

www.budujstoch.plDrewno-Bud

Firma DREWNO-BUD wieloletnim doświadczeniem i tradycjami przekazywanymi z ojca na syna proponuje Państwu: generalne wykonawstwo domów drewnianych, letniskowych, całorocznych, pasywnych naszą specjalnością (rodowitych górali) są domki z bali stylizowane na styl góralski o różnych grubościach ścian ponadto wykonujemy również domki szkieletowe w stylu kanadyjskim (z tynkiem strukturalnym) oraz szkieletowe drewniane (obicie szalówką) Nasze tradycje sięgają daleko. Najpierw dziadek, później tata i teraz- ja, najmłodszy z rodziny zajmuję się budowaniem domów drewnianych.

www.drewnobud.plF.U DACH-GONT Stanisław Kapuściak

Jesteśmy firma z Podhala od kilku pokoleń pielęgnujemy rodzinną tradycję budownictwa drewnianego, oraz produkcji gontów drewnianych .Nasze realizacje można podziwiać nie tylko w kraju ale również za granicą.Naszą fachowość potwierdzają liczne budowle również renowacje zabytków min.pokrycie dachu gontem drewnianym na średniowiecznym zamku w Bobolicach .

dach-gon.com.pl


Dodaj swoją firmę!
Proszę wypełnić wszystkie pola:

Nazwa firmy:

Adres www:

Województwo:

Logo (format .jpg):

Opis firmy: