Nowość

NICEA szkielet drewnianyLAMIA 4LAMIA 3COLUMBIALIZBONALAMIA 2 szkielet drewniany

Producenci domów

producenci domów

Mapa producentów gotowych domówWybierz województwo:

mapa 1 2 3 4 5 6 16 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Eurodom Sp. z.o.o.

Firma Eurodom jest producentem i konstruktorem domów letnich i całorocznych w technologii szkieletu drewnianego zwanego również systemem kanadyjskim. Budujemy średnio 300 konstrukcji rocznie. Łącznie w zakładzie produkcyjnym Eurodom powstało już ponad 2000 budynków.

www.eurodom-spzoo.com.pl"KLEJ-BAL-BUD"

Firma „Klej-Bal-Bud" została założona w 2000 roku. Głównymi nurtami działań firmy są: produkcja kantówki drewnianej klejonej warstwowo, produkcja i budowa domów z bali drewnianych klejonych, produkcja i budowa domów z bali dewnianych litych, produkcja i budowa altan, pomieszczeń gospodarczych oraz garaży.

www.klejbalbud.com.plBAL-DOM Mirosław Biedroń

Nasza firma istnieje na rynku od roku 2004. Jesteśmy niedużą firmą rodzinną. Od początku działalności byliśmy ukierunkowani na budowanie domów z bali. Od powstania firmy zrealizowaliśmy ponad trzydzieści różnych projektów. Budujemy domy całoroczne oraz letniskowe z bali prostokątnych o wymiarach od 80mm do 160mm. Materiał, który wykorzystujemy do budowy naszych - Państwa domów to świerk. Jest to materiał o nazwie KVH -Konstruktionsvollholz -drewno lite konstrukcyjne. Drewno KVH to produkt dokładnie zdefiniowany poprzez normy, co gwarantuje określoną jakość. Produkcja drewna KVH podlega stałej kontroli instytucji zewnętrznych. W swojej ofercie posiadamy kilka projektów domków letniskowych, natomiast domy całoroczne budujemy tylko z projektów powierzonych. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy Państwa do współpracy.

www.baldom.euroadres.plChata Staropolska - Domy z bali

Jesteśmy producentem tradycyjnych domów drewnianych. Nasze domy wykonywane są głównie ręcznie co zapewnia im niepowtarzalnu urok. W zwiazku a tym, że wykonujemy domy pod indywidulane zamówienie a takze projekt dostarczony przez inwestora, każdy z wybudowanych przez nas domów jest inny, niepowtarzalny i w każdy jest włożone serce oraz staranna praca Naszych pracowników.

www.chata-staropolska.comCDM - Domy z drewna

W oparciu o wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnymi technologiami produkcji i standardami jakości czynią produkowane przez nas domy poszukiwanymi na rynkach Unii Europejskiej. Do produkcji naszych domów używamy surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości i nie zawierających żadnych szkodliwych substancji oraz zabezpieczonych przed działaniem czynników biologicznych i atmosferycznych. Dla dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do bezpośrednich kontaktów w zakładzie lub z naszymi przedstawicielami gdzie specjaliści udzielą Państwu wyczerpujących informacji.

www.cdm.lublin.plF. B. Drew-Dom

Aktualnie w naszej ofercie handlowej znajda Państwo 27 typów domów z bala drewnianego o bardzo zróżnicowanych stylach architektonicznych i możliwościach zagospodarowania. W ofercie F.B. DREW-DOM znajda Państwo domy typowo letniskowe, jak też domy całoroczne. Mam nadzieję, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających z Państwa.

www.fbdrewdom.com.plGreka Bud

Greka Bud jest firmą dobrze znającą rynek Ukraiński. Jesteśmy w stałej współpracy z rodzimymi firmami działającymi na tamtym terenie, co pozwala na pozyskiwanie asortymentu z gwarantem jakości i wszelkimi certyfikatami. Zajmujemy się importem, sprzedażą hurtową i detaliczną kamienia naturalnego Andezyt, kostki granitowej, drewna, a także realizujemy projekty architektoniczne domów z ręcznie skrawanych bali okrągłych ( średnica 30-40 cm, a nawet 60 cm. ) pozyskiwanych z Karpat.

http://www.grekabud.plTYSON

"TYSON"DOmy z Bala Bzdziuch WieslawrnOferuje panstwu domy z bala prostokatnego w wersii calorocznej badz tez letniskowej w stanie surowym otwartym,zamknietym a tak ze pod klucz pod projekt klienta wiecej informacjii pod numerem tele.665725929

www.domytyson.plTYSON

"TYSON"DOmy z Bala Bzdziuch Wieslawrn Oferuje panstwu domy z bala prostokatnego w wersii calorocznej badz tez letniskowej w stanie surowym otwartym,zamknietym a tak ze pod klucz pod projekt klienta wiecej informacjii pod numerem tele.665725929

www.domytyson.plKalenica - domy z drewna

Kalenica - domy z drewna, jest firmą budującą domy jedno- i wielorodzinne w drewnianej konstrukcji szkieletowej.rnrnrnDzięki innowacyjnym technologiom i umiejętnościom pracowników zapewnia on klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom wysoki poziom satysfakcji oraz zadowolenie klientów.rnrnrnrnChcemy by Kalenica była:rn• "spełnieniem marzeń" dla klientów indywidualnych w zakresie budownictwa mieszkaniowego;rn• partnerem dla inwestorów indywidualnych jak i dla przedsiębiorstw;rnrnOferujemy energooszczędne, inteligentne domy jedno- i wielorodzinne w drewnianej konstrukcji szkieletowej, które można nabyć pod klucz lub na różnych etapach wykończenia.rnrnNasze prace opierają się o najnowsze technologie w drewnianym systemie szkieletowym. Wykonujemy domy z drewna z najwyższej jakości materiałów o oryginalnej architekturze, spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów.rnrn rnrn rnrnOferujemy energooszczędne, inteligentne domy jedno- i wielorodzinne w drewnianej konstrukcji szkieletowej, które można nabyć pod klucz lub na różnych etapach wykończenia.rnrn rnrnNasz cel to nowoczesna, wsłuchana w potrzeby Klientów, firma zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych domów oraz system finansowania zakupu nieruchomości mieszkalnej pozwalający na zakup własnego domu drewnianego.rnrnzapraszamy do współpracy: www.kalenica.eurnTel: +48 84 538 50 16 wew. 235

www.kalenica.euDREWIKS

Firma DREWIKS jest producentem domów drewnianych w systemie szkieletowym tzw. kanadyjskich zarówno całorocznych jak i letniskowych. Realizujemy projekty własne dostępne w naszej ofercie, a także projekty przeniesione oraz indywidualne. Do budowy domów używamy materiałów najwyższej jakości, wyróżnia nas solidność, dokładność, estetyka, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

www.drewiks.pl


Dodaj swoją firmę!
Proszę wypełnić wszystkie pola:

Nazwa firmy:

Adres www:

Województwo:

Logo (format .jpg):

Opis firmy: