Nowość

KATANIA 2PALANKA 2AURORA szkielet drewniany, dom letniskowy, całorocznyAROSA szkielet drewniany, dom letniskowy, całorocznyORLEAN 5 dom letniskowy, całoroczny HALIFAX

Producenci domów

producenci domów

Kwadratowe nowości 2010


szeroki wybór projektów domów

Kolekcja Tora z kolorowymi wkładkami z plexi. Klamki wykonane są z wysokiej jakości stopu ZnAl oraz najwyższej jakości elementów kolorystycznych z plexi glassu - materiału odpornego, wytrzymałego i niezwykle efektownego kolorystycznie. Klamki Tora to połączenie mody na proste, kwadratowe kształty z designem na miarę XXI wieku.


Nowoczesne klamki drzwiowe w stylu kwadratowym. Klamki Gama jak wszystkie nasze nowe produkty wpisują się w modę na klamki i okucia kwadratowe - posiadają bardzo ciekawą linię stylistyczną która jest owocem prac projektantów naszej firmy. Produkty z kolekcji Gama posiadają podwójne wspomaganie, docisk imbusowy a powlekane są bardzo efektownymi powłokami galwanicznymi których kolory idealnie komponują się z nowoczesnym designem klamek Gama. W ofercie firmy dostępna jest pełna kolekcja akcesoriów kwadratowych do klamek.
Klamki z kolekcji Beta to całkowita nowość na polskim i europejskim rynku. Klamki wykonane w stylu kwadratowym, który obecnie jest rynkowym hitem. Produkty z kolekcji Beta są wysokiej jakości klamkami, posiadają podwójne wspomaganie i docisk imbusowy. Są powlekane pięknymi i wytrzymałymi powłokami które doskonale pasują do tych nowoczesnych produktów. W naszej ofercie posiadamy całą gamę akcesoriów do klamek kwadratowych - poczynając na szyldach kwadratowych a kończąc na nowoczesnych, odbojach kwadratowych.


szczegóły na www.metal-bud.pl


więcej aktualności